Tango Uygulaması Hesabı Nasıl Silinir/Kapatılır?

Tango uygulaması ile yeni arkadaşlar bulabilir ve telefon rehberinizdeki tüm arkadaşlarınızla ücretsiz, sınırsız konuşabilirsiniz. Sesli, görüntülü konuşma ve mesajlaşma gibi işler için Tango uygulaması biçilmiş kaftandır. Android ve ios işletim sistemi ile çalışan tüm mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Ancak yine de Tango uygulamasından sıkıldıysanız ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyun;

Tango Hesap Silme İşlemleri

Tango hesabını silmek için akıllı telefon yada tabletinizdeki uygulamadan işlem yapmanız mümkün değildir. Tango hesabınızı silmek için internet tarayıcısı ile işlem yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tango hesap silme sayfasına gidebilirsiniz.

Tango Hesap Silme Linki

Yukarıdaki butona tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki bilgilerinizi doldurduktan sonra onaylama butonuna basın. Onaylama butonuna basmanızla birlikte hesap silme işleme alınmış olacak ve 72 saat sonrasında tango hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır.

Tango Hesap Silme Formu

Tango Hesap Silme Formu

Tango Hesabınızın Silinme Süreci Başlamıştır

Tango Hesabınızın Silinme Süreci Başlamıştır

Bu işlemlerden sonra Tango hesap silme talebiniz alınmış oluyor ve 72 saat kadar sonra hesabınız tamamen siliniyor. Tango eğer bilginize ihtiyaç duyarsa sizinle iletişime geçeceği not olarak yazıyor.

Bu Makaleyi Faydalı Buldunuz Mu?
[Taplam: 0 Ortalama: 0]


4 comments on “Tango Uygulaması Hesabı Nasıl Silinir/Kapatılır?
 1. Ibirahm dedi ki:

  Yok

 2. Azra kurtoglu dedi ki:

  Bu uygulamayı silmeyi düşünmek hiç bana göre değil. Tango olmadan olmaz

 3. Kadriye dedi ki:

  Simdilik istemiyorum

 4. İsmail söyler dedi ki:

  Superonline internetini kullanıyorum. Telefonumla evde WiFi ile tangodan birini arıyamıyorum 3 G ile arama yapabiliyorum. WiFi ile aradığımda böyle bir mesaj veriyor. “şu anki ağ koşulları nedeniyle arama yapamıyorsun” gibi bir mesaj veriyor. Superonline aradığımda size mail atmamı ifade ettiler. Yardım yapabiliyorsanız memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Top