Tango indir Blog

Android için ücretsiz Tango indir

Tango indir uygulamasının ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşma yapabildiğiniz, mesajlaşabildiğiniz mesajlarınızda ses ve video gönderebildiğiniz çok gelişmiş bir uygulama olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Şimdi size tango nereden nasıl indirilir ve kurulur bundan bahsedeceğiz.

Tango indirmesini başlatma

Aşağıdaki butona tıklayarak google play store içine giriş yapıyorsunuz ve oradaki yeşil yükle butonuna tıklıyoruz. Aşağıda resimler ile de tarifimi tamamlayacağım. (Resimli anlatım siz değerli kullanıcılarımıza gerekli olmadığı için kaldırılmıştır.) Bu resimli anlatım için kendi telefonumdan sürekli kullandığım uygulamamı sildim ve yeniden yükledim.

Tango indir hakkında birkaç bilgi

Yükleye bastıktan sonra sizden birçok şey için izin isteyecek. Bunları kabul edip indirilme işlemini başlatıyoruz. Bu izinler sesli görüşme için mikrofon, görüntülü görüşme için kameraya erişim izni. İndirme boyutu bende şu an 29.35 Mb. Bu arada uygulamayı indiren kişi sayısı tam 100 milyon olmuş 100 milyon kişiden 3.696.768 kişisi oy kullanmış ve Tango’nun toplam ratingi 5 üzerinden 4,3. Bu gerçekten iyi bir derece.

Not: Bu derece ben yazıyı ilk yazdığımda 4,2 idi. Ancak aradan geçen zamanda Tango uygulaması güncellendi ve muhteşem özellikler eklendi. Sonraki yazılarımda bunlardan bahsedeceğim.

Yükleme tamamlandıktan sonra

Yükleme tamamlandıktan sonra ekranda iki buton geliyor. Biri ile uygulamayı kaldırabilir (bunu kim ister ki) diğeri ile de uygulamayı açabilirsiniz. Aç butonuna basarak tangoyu çalıştırıyoruz. Açıldığında ilk olarak telefon numaranızın girilmesi ve telefonunuzun onaylanması isteniyor. Telefonunuzu girip onaylıyorsunuz ve size bir doğrulama kodu geliyor. Bu kod mesajı geldikten sonra Tango indir otomatik olarak kodu giriyor ve kullanıcı adınızı, adınızı soyadınızı girdikten sonra uygulamayı açıyorsunuz. Ayrıca doğrulama kodu mail olarak da geliyor.

Telefon doğrulaması neden gerekli?

Telefon istemesinden bazı kişiler rahatsız fakat bence telefon kesinlikle girilmeli. O bile tam güvenlik için yeterli değil ama hiç olmazsa fake hesaplardan ve kötü amaçlı kullanıcılardan bizi biraz olsun korumayı amaçlıyor.
Tango indir açıldığında soldaki menü açık geliyor ve oradan istediğiniz gibi artık arkadaş bulabilir mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Android için Tango indir

Yukarıdaki bağlantı ile Tango Android uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra artık telefon rehberinizdeki kişiler ile sadece internet bağlantınızı kullanarak görüşmeler yapabilirsiniz.

tango indir android
Android Tango Uygulaması Ekran Görüntüsü

Tango İndirme Videosu

Tangoyu cihazınıza indirme konusunda yardımcı olması için çektiğimiz videoyu izleyebilirsiniz. Videodaki adımları takip ettiğinizde sizin de yeni arkadaşlarınızı bulabileceğiniz bir uygulamanız olmuş olacak.

İlgili Makaleler

91 Yorum

  1. Arkadaslarin tavsiyesi olarak bende merak ettim kulanmak istedim bas edilen kadar iyi olup olmadigini bilmek ve bun icin tangoya uyesi olmak istiyorum

  2. Merhaba arkadaşlar tangodan beni ekleyebilirsiniz. Selin Karaca adım ve kimsesizler sohbet odasındayım. Herkesi bekliyorum.

  3. Tango yeğenin sayesinde tanıştım. Nişanlısı Almanyada her akşam tangoyla konuş allah konuş ben zannediyorum ekstra para ödüyorlar. Meğer yokmuş öyle birşey sakayla takilmasam öyle düşünmeye de devam ederdim. Sen mi ariyon o mu? Dedim bazen o bazen ben dedi kız enistemede günah adam fatura ödemekten sizin evlendiremicek akında orada fatura odesin sen bekle evlencem diye dedim. Hayatimin en doğru seylerinden birini yaptığımı bilmeden bugün gün mesajlasiyorlar akşamda goruntulu konuşuyorlar ve bu faturaya yansimiyor tango hakikaten süper bir uygulama… İnsan teyzesine bunu başta söylemez mi yanarım ödediğim faturalara ben geç tanıştım ama asla kaybetmem

  4. Android uygulamalarının içinde ilk 5 zorlayacak bir program. Telefon faturasını beklerken endişeli olmaya son veren bir uygulama eskiden yurtdışı konuşmalarimda konuşurken hep bi korku vardı içimde malum bide kalabalık bir sulaleniz varsa o konuşmalar uzarda uzar ama şimdi tango var dilediğin kadar konuş hemde goruntulu sadece internet bağlantısı yeterli.

  5. En yakın arkadaşım bir gün bana tango diye bir program var hem görüntülü konuşup hemde ücretsiz olduğunu söyledi ilk dalga geçiyor sandım sonra benim telefinumada indirdi ve denedim o günden beride kullanıyorum tangoyu ve gerçektende süper bir uygulama hem gör hem konuş üstüne de ektra para ödeme şaka gibi ama gerçek

  6. Tango ile sesli ve görüntü görüşe biliyorsunuz. Ses ve video paylasimida yapmak mümkündür.ücretsiz olarak tango programını indirdikten sonra tango uygulaması kullanan arkadaşlarınızla hem konuşup hemde görüntü görüşebilirsiniz.

  7. Tango programini kullanmayı çok seviyorum.
    Sevdiklerimi görerek konuşmak çok daha samimi geliyor bana.Uzaklar çok yakın bana tango ile.Kimi özlesem hemen arıyorum ücretsiz olarak arıyorum. Doya doya konuşuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu