Tango Blog

Android ve iOS İşletim Sistemi İle Tam Uyumlu Çalışan Tango

2009 yılında başlayıp 2010 yılında kurulan ve 2013 Appy ödülünü alarak, en iyi iletişim uygulaması olduğunu ispat eden TANGO ile,

  • Chat
  • Sesli Arama
  • Görüntülü Arama

Kategorilerinden istediğinizi seçin ve arkadaşlarınızla yalnızca TANGO ve internet bağlantısını kullanarak iletişime geçip, belli bir süre ve ücret kısıtlaması olmadan, kaliteli iletişim avantajını kullanın. Arkadaşınız, akrabanız veya sevgiliniz sizden ne kadar uzakta olursa olsun TANGO uygulamasıyla, size hep çok yakın olacak.

Dilerseniz TANGO SALLA seçeneğini kullanıp, en yakın konumda bulunan TANGO kullanıcılarıyla ilgili bilgi alın ve yeni insanlarla tanışıp hayatınıza yeni kişilikler katın.

Yeni çektiğiniz fotoğraflarınızı paylaşın, veri kaybı olmadan iletişim kurup, kişisel mesajlar oluşturup video ve birbirinden neşeli yakıştırmalarla dostlarınızı şaşırtın ve sevindirin.

Profil kartlarını gözden geçirin ve size en yakın olduğunu düşündüğünüz, iyi anlaşabileceğinize inandığınız TANGO kullanıcılarıyla iletişime geçin ve yaşamınızı daha da renklendirin. Android ve ios kullanan tüm kullanıcılar bu uygulamayı kullanabilir. Tangoyu android cihazlara indirmek için buraya, ios cihazlara indirmek için buraya tıklayınız.

Grup sohbetlerine katılın ve sizinle aynı ortak noktalara sahip kişilerin üyesi olduğu bir platformda, zamanınızı iyi değerlendirip, daha iyi tecrübeler edinin.

Tango ile herşey ücretsiz.
Tango ile herşey ücretsiz.

Durum ve haber güncellemesi paylaşın, iletişimi ne olursa olsun koparmayın. 15’ten fazla oyun kategorisinden, sizin zevkinize uyan oyunları oynayın, dostlarınızla paylaşın. Size bu harika fırsatları sunan TANGO uygulamasını, dostlarınıza tavsiye edin ve onlarında bu iletişim harikası ile iletişim kurmanın ayrıcalığını yaşamalarına yardımcı olun. Teknoloji ilerledikçe insanların engel olarak gördükleri şeylerin önemi yok olmaya başlar. Kilometrelerce uzaklıklar teknolojinin getirdiği kazanımlar sayesinde, artık iletişime engel olamıyor. Sadece sesini duyarak veya yazarak, resimler veya videolar paylaşarak değil, görerek canlı olarak konuşup iletişim kurmanın keyfini kullanıcılarına sunan TANGO uygulaması ile, irtibatı kesmeyin.

İletişimin eğlenceli ve kaliteli hali olan TANGO ile, mesaj yazıp, arama yapmak veya görüntülü konuşmak çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Popüler Kişiler özelliği ile, en çok ilgi gören kişilerin listesini ve konum olarak size uzmanlığını görebilirsiniz. Dünya’nın neresinde olursa olsun, ulaşmanız asla imkansız değil, yeter ki TANGO uygulaması kayıtlı olsun ve internet paketine sahip olunsun yeter. Sitemizden bu uygulamayla ilgili daha fazla bilgi edinin ve TANGO uygulamasının artı özellikleriyle bu ayrıcalığı sizde bilinçli kullanın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu