Tango Blog

Arkadaşlık ve Sohbetin Değişmez Uygulaması Tango İndir

Artık neredeyse hepimizin telefonunda en az bir adet internetten iletişim, mesajlaşma ve benzeri işlevleri gören bir uygulama mevcut, peki bu uygulama size neleri sunuyor, bu koşullarda indirdiğiniz uygulama size kesintisiz iletişimi ve kaliteyi sunmalıdır. Bunlarla birlikte sesli ve görüntülü konuşma gibi günümüz teknolojisiyle olabilecek neredeyse her iletişimi sunmalıdır.

Dediğimiz donanıma ve kaliteli bir hizmete sahip olan ve günümüzde 300 milyonu aşkın üyesiyle, Tango bize bu tür bir programdan beklentimizden daha fazlasını sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse bize çeşitli yollarla sunduğu eğlence, en ufağından programda birisiyle konuşmadayken, kameramızı açarak oradan istediğimiz avatarı yani yüz şekline tıklıyoruz ve yüz hatlarımıza oturuyor. Bize sadece halimize gülmek kalıyor. Görüntülü konuşurken bile çeşitli oyunlar oynayabildiğimiz, üstelik bunlar gibi birçok özelliği bulunan, bu program ücretsizdir. Tek yapmanız gereken Google play, veya AppStore üzerinden tek tıklamayla indirmek.

Arkadaşlık ve Sohbetin Değişmez Uygulaması
Arkadaşlık ve Sohbetin Değişmez Uygulaması Tango İndir

Tango’yu Android veya iOS sürümlü telefonunuza indirdikten sonra sırada arkadaş eklemek olacaktır. Peki bu nasıl olacak, tangoyu açtığınız zaman, Tango otomatik olarak rehberinizde olan ve Tango’ya önceden kayıtlı kişileri size ekleyecektir. Hemen ailecek Tango’ya geçin aile grubunuzu oluşturun ve istediğiniz yolla iletişimin tadını çıkartın. Tango kullandığınız süreçte size ücretlendirilme yapılmayacaktır. Sadece kullandığınız internet paketinden minimum internet kesilecektir. Eğer bir wifi ağına bağlıysan gönlünüz rahat bir şekilde sevdiklerinizle konuşmanın eğlenmenin ve mesajlaşmanın doyasıya sefasını sürebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu