Tango Blog

Chat Uygulamalarının En Yenisi Tango indir

Cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun size uygun indirme seçenekleri sitemizde mevcut olan en yeni sesli ve videolu görüşme uygulaması tango indir sizlerle. Size uygun olan sürümü indirip sohbete  hemen başlayabilirsiniz. Sadece tanıdığınız kişilerle de sınırlı değilsiniz aslında. Hatta ülke sınırlarını da aşabileceksiniz. Hem de ücretsiz.

Tango indir sadece internet bağlantısı isteyen ekonomik, dost canlısı bir program. İnternet bağlantınızı kontrol edin ve Tango indir ile tanışın.

Yaşam, hızlandıkça ve zorlaştıkça, insanlar, daha hızlı ve daha  kolay iletişim yollarına başvurmaktalar . Sevdiklerinize hızlıca ve ücretsiz ulaşmanızı sağlayan rakiplerine bu aralar epey fark atan bir program karşınızda.

“Salla” seçeneği ile birkaç dakikada bir sürü insana ulaşabiliyorsunuz. Popüler olan, en sevilen Tango kullanıcılarıyla tanışmak fena olmaz aslında di mi? Telefonunuzun konum özelliğini de kullanırsanız işte o zaman Tango 24 kişilik bir liste sunuyor sizlere. Yakındaki Tango kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayan kullanışlı bir liste.

tango ile ücretsiz mesajlaşma

Size yakın kişilerle iletişime geçebilirsiniz

Bu listede, görüntülenen kişilerin üzerine tıkladığınızda üç ayrı seçenekte sohbete başlayabileceğinizi görüyorsunuz.

Telefonunuzun ön kamerası sayesinde görüntülü sesli bir sohbet başlatabilirsiniz. Düşünsenize dünyanın bir ucunda sizinle aynı programı kullanan biriyle sohbete başlıyorsunuz. Cidden dünyayı cebimize taşıyan bir program aslında.

Görüntülü sohbet etmek istemiyorsanız sesli ya da metin mesajına da tıklayabilirsiniz. Şu sıralar en çok indirilen ve beğenilenler arasında olması tesadüf olmayan tango uygulaması ile çok daha heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.

Android, pc, ipad ve iPhone gibi bir çok cihazla uyumlu olması tüketiciler açısından büyük artı. Kocaman bir eğlence platformunda istediğiniz cihazla gezin dur. Harika. Ücretsiz bir tıkla indir ve kolayca hesap oluştur. Ücretsiz olması ve telefon kullanıcılarına ek ücret çıkarmayışı artılarının arasında.

Güncel ve kullanışlı bir programla sohbet istiyorsanız bence Tango denemeye değer.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu