Tango Blog

Dünya’nın heryerinden insanlarla tanışmak için Tango indir

Tango’yu bilmeyeniniz yoktur. Arjantin sokaklarında  doğan aşkın dansı. İki kişilik ve tutkulu.  Peki Tango’yu cebinize taşımışlar dersem ne dersiniz?

Tango indir yeni bir chat, görüntülü ve sesli sohbet uygulaması. Bence adaşı gibi az buçuk çöpçatanlık da barındırıyor. Nasıl mı?

Her türlü cihaza uyumlu olan uygulamayı bir tıkla ücretsiz olarak indiriyorsunuz.  Olay bundan sonra başlıyor. Cihazınıza indirip kurulumu sağladıktan sonra, hesap oluşturuyorsunuz kendinize. Sadece cihazınızda kayıtlı kişilerle değil hiç tanımadığınız kişilerle de sohbet imkânınız oluyor.

Tango indirdikten sonra ekrana gelen kişilerin üzerine tıklayınca sohbet seçenekleri sizleri karşılıyor. Hiç tanımadığınız biriyle görüntülü sohbete hemen başlamak istemezsiniz ama Tango’da bu da var.

sesli ve videolu görüşme için tango indir

Nasıl yani? Tango sesli , metin mesajlaşması ve sesli görüntülü seçenekleri sunmakta. Siz nasıl sohbet etmek isterseniz onu seçebilirsiniz. ”Salla” seçeneği ile çevrenizde ki hiç tanımadığınız Tango indir kullanıcılarına ulaşmanız mümkün. Kim bilir belki yeni aşklara yeni ilişkilere yelken açacaksınız.

En popüler Tango indir kullanıcılarını görüntüleyebilir “bende onlardan biri olmalıyım” diyebilirsiniz. Sadece havadan sudan sohbet etmek isteyenlerde vardır muhakkak. Ama nedense Tango isminden dolayımıdır bilmem,  bende biraz çöpçatan izlenimi verdi.

Belki de abartıyorum. Hüsnü kuruntu bilemedim. Deneyerek göreceksiniz.  Ücretsiz olan programın çalışması için sadece internet lazım. Yükle, kur,  hesap oluştur ve sohbete başla. İşte bu kadar kolay.

Akıllı telefonlarınızın dışında bu eğlenceli yeni programı bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Bilgisayarda  da kullanımı epey keyifli olur. Mikrofon ve kameranız varsa görüntülü sesli sohbete hemen başlarsınız.

İnsanları kaynaştıran, iki kelimede olsa sohbet imkânı sunan, yeni arkadaşlıklar, belki de yeni aşklar bulmanızı sağlayabilir diye düşünüyorum.

Bir çok insan tarafından kullanılan Tango’ya bir şans verip denemek lazım. Belki geç bile kaldık tıkla tango indir hemen.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu