Tango Oyunları

Farm Coin Dozer for Tango – Android Arcede Oyun

Reflekslere dayalı olan Arcade oyun kategorisine dahil Farm Coin Dozer For Tango uygulaması ile, zamana karşı düzenek üzerindeki altınları atmak için uygun anı bekleyin ve düşen altınları düzenek yardımıyla yığılı olanların üzerine iterek, diğer taraftaki altınları kutunun içerisine düşürmeye çalışın. Tango sosyal ağ fonksiyonları ile entegre olan uygulama, 3D özelliğine ve kolay kontrol sistemine sahiptir. Android işletim sistemli cihazlar için popüler olan şans oyunlarını sevenler için, alanında en iyilerinden olan bu uygulama ile, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Altınların sizin kutunuza düşmesi çok önemli, zamanlama bakımından en doğru hamleyi yapıp düşmesini istediğiniz ya da düşme olasılığı daha yüksek ihtimal olan tarafa düşürürken, elinizdeki altın miktarını en iyi şekilde değerlendirin. Üst üste gelen altınların size hiç bir yararı olmayacağı için, altınları atarken bekleyin veya düşmesinde sakınca olmayan tarafı seçin ve bırakın düşüp size puan kazandırsın.

Farm Coin Dozer uygulaması ile, kenardaki korumalıklar gidince düşen her altın size puan getirmeyeceğinden, kenara düşeceğini bildiğin altınları değil de ön tarafa düşüp size avantaj sağlayacak olanları düşürmeye konsantre olup, hesaplayıp altınları bırakın. İlk etapta düşürmeniz gereken 155 adet altın var. Size bonus kazandıran, altınları düşürüp daha kısa sürede daha fazla puan kazanmanızı sağlayan, + ekstra altın kazandıranların yanı sıra hiç kutuya girmemesi gerekenlerde var. Zamana karşı yarışan kısmı, altınlarınız tükendiğinde belirlenen zaman dilimizdeki saniye kadar, beklerseniz 1 adet altın kazanıyorsunuz ve bu altın sizin için çok değerli olacak.

Farm Coin Dozer for Tango ekran resmi

En uygun olan yere düşürmeniz gereken altın sizin beklemek yerine kazandığınız altınlarla, kutunuza daha fazla altın toplayıp, istenilen rakama ulaşmanızı sağlar. Uçan renkli bir ay kazandığınızda aralardaki boşlukları hedef alıp, ipte asılı olan atı o tarafa doğru sallayıp, kazanma şansınızı arttırın. Mekanizma ve kutu arasındaki mesafede boşluk bırakırsanız, düşündüğünüz altınlar istediğiniz yere gitmez ve kayma yaparak olayı daha karışık hale dönüştürebilir.

Pırlantanız, tuğla korumanız ve bonuslarınız çoksa, kazanma olasılığınız da o kadar yüksektir bu oyunda. Hem ses hem de müzik özelliğine sahip bu arcade tarzındaki oyunda, kazanabilmek için iyi strateji yapıp, hamleleri doğru zamanda yapmak gerek. Sizde bu konuda iyi olduğunuza inanıyor ve yeteneğinize güveniyorsanız, durmayıp bu şahane uygulamayı hemen cihazınıza yükleyin. Altınlar kutuya düştükçe sizin oynamaktan duyduğunuz heyecan artmaya devam edecektir. Haydi siz atın gitsin, puanlar herkesten önce size gelsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu