Gizlilik Politikası

Tango hizmetlerini kullandığınızda bilgileriniz Tango uygulamasının üretici firması tarafından güvence altındadır. Site içerisindeki tüm bağlantılar ve linkler google play ve itunes üzerine yönlendirilmektedir. Bu nedenle hiçbir sorun yaşamamanız sağlanmaktadır. Sitemiz uygulama hakkında detaylı bilgiler vermektedir ve bu bilgilerin sorumluluğu Tango.me şirketine aittir.

Yeniarkadaşlar aramak, varolan kayıtlı kişi listenizdeki arkadaşlarınızı bulmak ve onlarla sesli, görüntülü ve yazılı mesajlaşmak için uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer birçok özelliği ile uygulamadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Tango uygulaması bazı özellikleri incelemek için izin istemektedir. Bu izinlerden biri olan konum bilgisini yakınınızdaki kişileri sizi göstermek için kullanır. Mikrofon ve kamera özelliklerini de görüşmelerinizde kullanmak için sizden izin istemektedir.

tango indir ile tanışın

Tango uygulaması ile ilgili sorunlarınızı bize mail yoluyla yada yazıların altındaki yorum bölümlerini kullanarak bidirebilirsiniz. Tango indirmek için anasayfamıza gidebilirsiniz. Cihaz seçimi için yukarıdaki menüyü kullanabilir ve cihazınıza uygun versiyonu indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu