Tango Blog

Hazır olun Tango tüm sıkıntılarınızı almaya geliyor

Sıradan Chat ve görüntülü sohbet uygulamalarından sıkıldıysanız hazır olun Tango indir tüm sıkıntılarınızı almaya geliyor. Tango; şu aralar epey merak edilen ve oldukça beğenilen uygulama.

Kısaca, özetlemek gerekirse; Tango, görüntülü sesli, sesli ve metin mesajlı sohbeti kolaylaştıran bir hizmet sunuyor sizlere.

Tango indir nasıl yüklenir?

Uygulamanın, resmi sitesi olan tango.me ye tıklamanız yeterli. Her türlü yazılıma uyumlu olan Tango  ister Android isterseniz ios kullanıcı olun gene de hizmetinizde. Akıllı telefonlara ek olarak; tablet ve bilgisayarlarınıza da indirebilirsiniz bu uygulamayı.

Cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum zaten otomatik gerçekleşecektir. Siz sadece hesap oluşturun ve sohbete başlayın.

Tango indir nasıl çalışır?

Cihazlarınıza uygulamayı yüklediniz, hesap oluşturdunuz her şey hazır aslında. Cihazınız da kayıtlı olan tanıdığınız kişileri hemen görüntülemeye başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize bir tıkla sohbete başlamak iste bu kadar kolay.

Cihazınızın kamerası sayesinde görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü sohbeti tercih etmeyenlere sesli sohbeti, ya da metin mesajlı sohbeti sunuyor Tango indir.

Benzer ve oldukça popüler olan diğer uygulamalardan farkı ise tanımadığınız kişilerle de sohbet etme imkânı sağlaması.

sesli ve videolu chat uygulaması

Cihazınızın konum özelliğini açıyor ve Tango’nun “salla” özelliğini keşfediyorsunuz. Cihazınızı salladığınızda hemen, yakınlarda ki insanları size yaklaştırıyor Tango. 24 kişilik bir liste sunuyor size ve bundan sonrasını size bırakıyor. Kimle sohbete başlamak istediğinize yalnızca siz karar verin ve sohbeti başlatın.

“Popüler” yani Tango’yu en çok kullanan kullanıcıları da görmenize olanak var. Sevdiklerinizle resim paylaşabilir bol bol beğeni toplayabilirsiniz. Beğenileri geri alma şimdilik yok belki ilerde “beğeniyi geri alı” da görebiliriz.

Birbirinden şirin ve eğlenceli animasyonlardan bahsetmesek olmaz. Sohbet esnasında arkadaşınıza tatlı mı tatlı bir animasyon yollayın beli sohbetin seyri değişir belli olmaz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Tango ile ücretsiz olarak görüntülü konuşma olanağı bulduğum için kendimi yalnız hissetme duygusundan tamamen arındım. Canım kimi aramak isterse ona önceden mesaj arıyorum tango var mi? diye varsa hemen yoksa yükledikten sonra arayıp saatlerce konusuyorum. Kilometrelere yenilen dostluklar yok artık.Arıcam ama maddi olarak nasıl yapicam derdinede son.Tango ile en yakın arkadaşım nerde olursa olsun hep en yakınımda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu