Tango Oyunları

Road Riot İndir – Tango’dan Android İçin Araba Yarışı Oyunu

Alışılmışın dışında bir araba yarışı olan Road Riot uygulaması ile, hem ateş edip yok edin hem de, zamana karşı yarışın. Aracınızı birbirinden farklı modifiyelerle donatın ve yollarda kimse sizi durduramasın veya geçemesin.

Hızlı ve sarı hareket ederken, diğer araçları önünüzden yok etmek için ateş edip, kendinizi korumayı ve gelen roketlerden kaçmayı sakın unutmayın. Düşman araçları patlatıp özel arabalardan;

  • Füze
  • Mıknatıs
  • Bomba
  • Lazer
  • Spor

Herhangi birini seçip, rakiplerinize gözdağı verin. Rakiplerinize karşı üstünlük oluşturmak için, puan çarpanlar, mıknatıs, güçlendirme,anahtar veya takviye aletlerini toplamayı ihmal etmeyin.

Paraları biriktirip silahlarınızı yükseltin, görevlerinizi başarıyla tamamlayıp size avantaj sağlayacak değerli taşları kazanın ve liderlik yarışındaki iddianızı gösterin.

Road Riot oldukça kolay kontrolleri ve sıradan araba yarışı oyunlarından farklı olarak, kullanıcıların beğenisini kazanmış bir yarış oyunu kategorisine dahil bir uygulamadır.

Yıllar ateş altında bu tehlikeli yarışta hedef olmadan önünüze gelen araçları vurup, engellere takılmadan birincilik için savaşın. Birincilik kupası benim olabilir diyorsanız, uygulamayı cihazınıza yüklemek için sitemizi ziyaret edin. Sergilerine ve parmaklarının gücüne güvenen yarış sever kullanıcılar, bu şahane uygulamayla zamanı hem heyecan hem de eğlence ile birleştirip, keyfinize keyif katın.

Android telefonlarınızda farklı bir araba yarışı deneyimi yaşamak için Road Riot oyununu indirin ve oynamaya başlayın
Android telefonlarınızda farklı bir araba yarışı deneyimi yaşamak için Road Riot oyununu indirin ve oynamaya başlayın

Road Riot oyunu Tango tarafından sunulan 70 Mb boyutlarında bir oyundur. Roat Riot  267.597 kullanıcıdan 5  yıldız almayı başarmıştır.  Zırhları kuşanın ve rakiplerinizi patlatıp yolların hakimi siz olun.

Road Riot oyununu daha zevkli oynamak ve diğer kullanıcılarla tanışmak için Android için ve iOS için Tango uygulamasını indirebilirsiniz. Road Riot araba yarışı oyununu Android market üzerinden güvenle telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Road Riot İndir

Road Riot Tanıtım Videosu

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Daha evvel oynadığınız araba yarışlarından çok daha farklı bu yarisla hiziniza birde iyi bir ateş edici özelliği ekleyeceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu