Tango Blog

Sesli ve Görüntülü Konuşma Ücretsiz Mesajlaşma

2009’da düşünce de 2010’da fiil de gördüğümüz güzel bir uygulama Tango indir. Yazılım sektörü ilerledikçe kullanıcıların istekleri artıyor. Gün be gün daha da iyiye giden sektöre yeni bir bakış açısı sağlıyor Tango indir.
Ücretsiz ve kurulum kolaylığı sayesinde bir çok kişinin gönlünü kazanan uygulama; Windows , iPhone iPad ve Android sürümleri ile uyumlu.

Cihazınıza uygun olanı hemen bir tıkla indirip kurulum sonrası hesap oluşturun. Kullanımı kolay ve hızlı olan Tango cihazınızda ki kişileri hemen senkronize ederek size kimlerin Tango kullanıcısı olduğunu gösterecektir. Tango kullanıcısı olmayan arkadaşlarınızı isterseniz davet edebilirsiniz. Böylelikle tüm arkadaşlarınızla Tango ile ücretsiz sohbet yapabilirsiniz.

sesli ve videolu görüşme için tango indir

Sesli, görüntülü ve metin mesajı ile sosyalleşmenize destek veren program şu ara en çok kullanılanlar arasında.
Telefonunuzun konum özelliğini kullandığınızda ise çevrelerdeki Tango indir kişilerinizi görebileceksiniz. Sadece tanıdıklarınızla değil hiç tanımadığınız kişileri de görüntülemeniz mümkün. ”salla” seçeneği ile 24 kişilik arkadaş listesine ulaşabilir, “popüler” kişileri görüntüleyip hemen paylaşıma geçebilirsiniz.

Ayarlar bölümünden kişisel bilgilerinizi, profilinizi düzenlemeniz mümkün. Profilinizi gizli ya da herkese açık olarak kullanabilirsiniz. Gizli kullanımda, sizi sadece tanıdığınız kişiler görüntüleyebilecekken; herkese açık olarak kullandığınızda ise durum değişmekte. Tanımadığınız kişilerden sohbet isteği almak isteyip istemediğinize bağlı. Siz karar vereceksiniz.

Her şey kayıt olduktan sonra başlıyor diyebiliriz. Programı telefonunuza indirip kurum işleminden sonra mail adresiniz ve cep numaranız ile bir kereye mahsus kayıt işlemini yapıyor ve sohbete başlıyorsunuz.

2013’de “En iyi iletişim uygulaması” ödülünü kapan Tango indir “mutlaka bulunması gereken uygulamalar listesi” ve “en iyi mesajlaşma uygulaması” ödüllerini de almıştır.

Kurulumdan itibaren eğlenceli bir yolculuk ve ücretsiz sohbeti üç şekil de vaat eden Tango’yu eminim, indirip denemişsinizdir zaten. İndirmeyenlere sözüm; hadi bir deneyin…

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Tango indirdim arkadaşıma kısa bir ileti yolladım 0.80 kr gitti anlamadım hani ücretsizdi

  1. İletiyi normal mesaj yolu ile yollamış olabilirsiniz. Tango kesinlikle ücretsizdir ve eğer ücretli bir işlem yapılıyorsa mutlaka uyarı verilir.

 2. Tango mesajlaşmayı goruntulu konuşmayı haber almayı sesini duymayı sağlıyor sevdiklerinin. Kilometrelerce uzakta olan sevdiğin aslında ne yüreğinde nede tango sayesinde sana o kadar da uzak değil.
  Geldiğimiz şu son noktada insanlar her zaman daha da iyisi olsun arayışında mesaj atsin bedeva atsin sesinide duyayim resimlerini gorup iletişim kurayim yada goreyim insanoğlu hep istiyor. En iyisi en güzeli benim osun diyor sizde öyle düşünüyor iseniz tango ile biran evvel tanisin

 3. Tango uygulamasıyla her gün babamın sesini duymak gibisi yok. Babama aşırı düşkün bir çocuktum halada oyleyim onsuz ne yaparım bilemem o benim herseyim şimdi işi gereği 6 aylığına bizden uzak ama tango sayesinde sanki burada gibi bu uygulama sayesinde zorlu süreci rahat atlattik annem hala babamın geliş saatine yakın bir telaşa kapılıp yemekleri aceleyle sofraya getirsede.!!! Tango ile babamin hem sesini duyup hemde görüyorum öğlenleride mesajlasiyoruz devamlı iletişim halindeyiz o yüzdende tango sana sonsuz teşekkürler ediyorum

 4. Şimdiki gençlere hayret ediyordum hiç bakmadan mesaj yazmaları parmaklarını mükemmel kullanmaları konuşurken bile mesaj yazacak beceri.Sonra tango ile tanıştım şimdi bende.onlar kadar olmasa da mesajlaşma konusunda kendimi aştim.bazen zor geliyor konular uzun olunca bende goruntulu konuşuyorum.bu imkânlar gerçekten harika teknolojinin bizlere sunduğu iletişim imkânları hem ücretsiz sadece internet üzerinden bağlantı kuruyor, hemde kaliteli kesintisiz.iletişim. tango uygulamasını tüm arkadaşlara tavsiye ederim

  1. Tango uygulaması gerçekten piyasadaki birçok uygulamanın yaptığı işleri tek başına yapıyor. Beğenmenize sevindik Şükran Hanım, güle güle kullanın.

 5. Ücretsiz mesajlaşma fırsatı sunan tango ile sesli ve görüntülü konuşmakta mümkün her anlamda iletişimin şeklini değiştiren ekonomik yükünü hafifleten uygulama ile sevdiklerinizle saatlerce konuşup hasret giderebilirsiniz. Bunun için karşılıklı internet bağlantısı ve tango yeter. Sonra gelsin sohbet muhabbet kahkaha. Yazıp haber al sesini duy hadi bide goruntulu konus dedi kullanıcılarına tango hasret çekmeyin bolbol gorup konuşup iletisim fırsatı yarattı.

 6. Sesli ve görüntülü konuşmanın en kaliteli ve en ekonomik yolu tango.Benim gözde programlarımdan biri uzun zamandır.Yurtdışında sevdikleri olan kişiler için ideal bir program hem görmek hemde konuşmak ve bunuda ücretsiz olarak yapmak.Programı indirirken de hiç bir ücret talep edilmiyor.

 7. Hiç bir ücret ödemeden yeğenlerimle doya doya mesajlaşıp,görüntülü görüşebiliyorum.Ailemize yeni katılan miniklerimizin gün ve gün büyümelerine şahitlik etme imkânı sunan tango ile hasretlik tarih olacak. Canım her istediğinde hem kendilerini görüp hem seslerini duyup sanki yanlarındaymış gibi özlem gideriyorum. Bu yüzden tango programını herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu