Tango Oyunları

Snappy Hunt for Tango – Android Oyun İndir

Popüler iletişim uygulamalarından Tango ile Android işletim sistemli cihazlarda, Arcade oyun kategorisine dahil olan Snappy Hunt For Tango ile, iyi zamanlama yapan kazanıyor.

Ağaç gövdeleri arasında dokunarak yön verdiğiniz kuşun, yere düşmeden ve ağaç gövdelerine çarpmadan ilerlemesini sağlamanız gerekiyor. 9 ağaçtan sonra çıkan kanatlar size oyun tekrarı konusunda can kazanmanızı ve bir kez daha oyuna baştan başlama hakkı veriyor. En fazla ağaç arasından geçen kuş sizinki olsun, zirveye yerleşen taraf siz olun ve birinciliğin tadını çıkarın.

Av köpeğinin olduğu alandan uzaklaşmak için uçan kuşun macerasında ona yön verip, aşağı düşmesine engel olmak için reflekslerinize güvenin ve doğru zamanlamayla ekrana dokunmanız gereken kadar dokunup, aralık ve yükseklik mesafesi değişen ormandaki ağaçlardan, onlara çarpmadan geçin.

Snappy-Hunt-for-Tango-Android-Oyun-resmi

Geçtiğiniz her ağaç gövdesi sizi bu oyunda rekortmen yapacağından, sıçrama zamanınızı iyi ayarlayın. Tek bir dokunuşu bile affetmeyen Snappy Hunt uygulamasında, av köpeğinden daha yüksekte olmak ve yere düşmemek için, kuşun kanat çırpıp yol almasına yardım edin. Doğru anda ekrana dokunup, oyunun gidiş hattını belirleyen Arcade oyun severler, bu uygulamaya bayılacaklar.

Ne eksik nede faza dokunmayı asla kabul etmeyen ve can hakkınızdan mahrum eden bu oyunda, geçtiğiniz ağaç sayısı ile orantılı yarıştığınız ve oyun tablosunda buna göre yer alındığından, en çok ağacın arasından geçen birinciliği elde eder. Sizde bu konuda kendinize güveniyor ve bu oyun tam bana göre, ben hızlı karar verip uygularım diyorsanız, vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret ettikten sonra uygulamayı cihazınıza yükleyin ve kuşu uçurun gitsin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu oyunu oynamak sabir ve dikkat işi.heyecanlanip refleklerinizi kontrol edemediginiz an kutuklere çarpıp canınızı kaybediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu