Tango Blog

Tango Android ve iOS Uygulamasındaki Yenilikler

Cihazınızda Tango uygulaması varsa ve internet paketinizde sınırsız ise, siz asla yalnızlık endişesi etmezsiniz. Sevdikleriniz sizden ne kadar uzakta olursa olsun, sesini duyarak ve yüzünü görerek iletişim kurduğunuz sürece, mesafelerin size engel olacağını hiç mümkün değil gibi görünüyor.

2010 yılından  bugüne kullanıcılarına iletişim konusunda, büyük kolaylık ve avantaj sunan uygulama ile,

  • Chat
  • Görüntülü Arama
  • Arama

Bu kategorileri yaparak sevdiklerinizle doyasıya kesintisiz ve kaliteli bağlantıyla haberleşin.

Günlük hayat telaşı ve yoğunluk arasında insanoğlunu en çok zorlayan zaman kavramını, belli bir kalıba sokmadan sınırlama getirmeden, sizin müsait olduğunuz anı gözeten uygulama ile, yer ve saat kuralı olmadan iletişim kurmak, kullanıcılar için oldukça güzel bir yöntem.

Tango uygulamasındaki son yenilikler
Tango uygulamasındaki son yenilikler

Uygulamayı cihazınıza indirdiğinizde, cep telefonunuzun rehber bölümünde kayıtlı olan ve Tango kullanan kişiler, uygulama listesinde yerini otomatik olarak alıyor.

2013 en iyi iletişim uygulaması dalında Appy Ödülü almış olan bu uygulama ile, haber ve durum güncellemeleri paylaşın.

Grup sohbeti yapın ve ilginizi çeken konular hakkında fikrinizi söyleyin ve sizde diğer kullanıcılardan bilgi edinip, bilgi birikiminizi genişletin.

Veri kaybı yaşamadan kaliteli bir iletişim kurmak için bu platformu deneyin ve bu konuda oldukça iyi olduğunu kendiniz deneyimleyip görün.

Fotoğraf, video ve birbirinden eğlenceli ve komik yapıştırmalar  ile mesajınıza farklı bir tarz katıp, sıradanlıktan uzaklaşın.

Yeni dostluklar kurun, oyun oynayın, en yakınınızda olan kullanıcıları tanıyın ya da çok uzakta hiç tanımadıklarınızla iletişim kurarak, arkadaş olun.

Bu uygulamayla can sıkıntısı yok olup gidecek, bizden söylemesi. Eğer sizde yeni ve farklı uygulamalar arıyorsanız, bu uygulama tam size göre.

Tango mobil uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu