Tango Oyunları

TANGO için Marine Adventure Android Oyun Uygulaması

Bir su altı macerasında bulmaca oyunu oynayıp, 3 tane aynı türden balığı eşleştirin ve Tango için Marine Adventure uygulamasında seviye atlayıp, diğer aşamaya geçerek ilerleyin. Eğlenceli bu oyunda müthiş grafiklerle adeta animasyon kalitesine sahip görsel bir platformda, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

22 harita ve 200’den fazla seviyeden oluşan, harika bir su altı deneyimi sunan uygulamayla, birbirinden farklı deniz canlılarının arasında değişik bir deneyim yaşayın. Dokunduğunuzda surat ifadelerinde değişiklikler olan sevimli balıklar, oyuna başka bir keyif katıyor. Hem yarışın hem de ödüller kazanıp günü kazançlı hale dönüştürmenin heyecanını ve bir sonraki aşamayı merak etmenin tadını çıkarın.

Minimum 3 tane aynı renkteki balıkları eşleştirin ve farklı balık ve lepistes toplayıp bu oyundaki kabiliyetinizi gözler önüne serin. Tango için Marine Adventure uygulamasında baloncuk patlatma sesiyle her zaman daha da eğlenceli dakikalar geçireceğiniz için, hep daha fazlasını patlatmak isteyeceksiniz.

TANGO için Marine Adventure Android Oyun Uygulaması
TANGO için Marine Adventure Android Oyun Uygulaması

Tango oyunları kategorisinde popüler olan bu oyunda patlatın ve tüm puanları herkesten önce toplayıp, en yüksek puanla bütün seviyeleri bitirip, oyunu sonlandırın. Puan toplamak için, takviyeler alıp her zaman zirvedeki isim siz olun ve rakiplerinize ulaşılması zor bir rekor bırakın. Eleştirme oyunları severlerin tutkunu olacağı bu oyunda, zıpkın, üçlü roket, renk ağı ve kabul atıştırmalığı ile yolunuza daha emin adımlarla devam edin. Balıkları eşleştirin, blokları kırın ve en yükseğe ulaşmanın ayrıcalığına sahip olun.

Toplanması gereken sayıdaki balık türünü en çabuk şekilde toplayın, yıldızlar havada uçuşsun ve bir sonraki aşamaya geçin. Her seviyede toplamanız gereken balık türü sayısı arttığından, her seferinde bir öncekine göre daha iyi oynamanız gerekiyor. Karar vermeden evvel bir sonraki hamleyi hesaplarsanız, sonraki seviyeye daha hızlı geçerek, oyunda daha da çabuk ilerlersiniz. Çabuk planlama yapın, uygulayın ve balıkları patlatın gitsin.

TANGO için Marine Adventure İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu