Tango Oyunları

TANGO için Pharaoh’s War Android Oyun İndir

Strateji kabiliyetine güvenenlerin severek oynayacakları Tango için Pharaoh’s War uygulaması, mükemmel bir RGP masasında kendinizi ve ordunuzu zaferle tanıştırın.

Krallığınızı koruma altına alıp savunun, planlarınızı gerçeğe dönüştürüp bir liderin zorlu anlarını ustaca yönetip, başarıyı elde etme çabasını diğer kullanıcılara gösterip, yeteneğinizi gözler önüne serin ve hayranlık uyandırın.

Başarılı bir gösteri için çöl savaşlarında kazanan taraf siz olun dövüş oyunları dalındaki kazançlarınızı yükseltip, kaynak hakimiyetinizi ispatlayın. Bu harika oyun koordinatlarına sahip Tango için Pharaoh’s War indir uygulamasıyla düşmanlarınızı zorlayın. Kristal ve altın kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip imparatorluğu büyütüp ordunuza avantaj kazandırın.

Beceri ve silah kazanmak için, kahramanlarınızı yükseltin ve orduyu iyi konuşlandırın.

Gerçek zamanlı strateji savaş oyunu olan uygulama ile çok oyunculu ittifaklar oluşturup, Tango uygulamasını kullanan diğer oyuncularla mesajlaşabilirsiniz. Kazanmak istiyorsanız PvPmodunda savaşıp zirveyi her zaman zorlayın.

Birliğini en iyi şekilde donat ve idare edip imparatorluk için en doğru stratejiyi yapıp, başarılı olmak için mücadele edin. Sitemiz üzerinden uygulama hakkındaki tüm sorularınıza yanıt bulun ve planlamadaki kabiliyetinizi kanıtlayın.

Şimdi  TANGO için Pharaoh’s War oyununu indirmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz. Tanıtım videosu ve ekran görüntüleri için okumaya devam edebilirsiniz.

TANGO içinPharaoh’s War İndir

Tango için Pharaoh’s War Tanıtım Videosu

TANGO için Pharaoh’s War oyunu hakkında bilgi sahibi olmak için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri

TANGO için Pharaoh’s War oyunu ekran resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Bu güzel oyunu indirmek için indirme butonuna tıklamanız yeterli. Oyun Android telefon ve tabletlerde oynamak için uygundur. Tango ile arkadaş bulmak için Tango’dan Fiesta uygulamasını yükleyebilirsiniz.
TANGO için Pharaoh's War Ekran Görüntüleri 1
TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri 1
TANGO için Pharaoh's War Ekran Görüntüleri 5
TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri 5
TANGO için Pharaoh's War Ekran Görüntüleri 4
TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri 4
TANGO için Pharaoh's War Ekran Görüntüleri 3
TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri 3
TANGO için Pharaoh's War Ekran Görüntüleri 2
TANGO için Pharaoh’s War Ekran Görüntüleri 2

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İmparatorluk kurup yönetmek istiyorsanız stratejinizi iyi yapmanız lazım tıpkı benim gibi. Zafere giden yok her zaman zorludur sizde bu yolda doğru bir planlamayla giderseniz hedefinize ulaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu