Tango Blog

Tango İle İletişime Tam Gaz Devam

İletişimin en güzel yöntemlerinden biri olan, sesli ve görüntülü konuşmanın adresi Tango ile, sevdikleriniz sizden çok uzakta olsa bile, bu mesafeler onu görmenize ve yüz yüze iletişim kurmanıza olamayacak.

Cep telefonu rehberinizde kayıtlı olan kişilerin içerisinde Tango uygulamasını kullananlar, otomatik olarak Tango listenizde var olacaktır. Sevdiklerinizle aranıza kontör veya dakika bitimi engeli girmesine müsade etmeyen, harika bir uygulama. 2013 senesinde Appy Ödülü kazanmış olan ve en iyi iletişim uygulaması konusundaki kalitesini ispatlamış Tango ile, yakınınızda bu uygulamayı kullanan kişilerle tanışıp arkadaş olabilir, zamanla da bu arkadaşlıkları kalıcı dostluklara dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak hesap kitap yapmadan, özgürce, her aklınıza düştüğünde sevdiklerinizle konuşmak Tango uygulamasıyla, mümkün ve çok ekonomik.

Haber ve durum güncellemeleri yapmanıza imkan sağlayan, fotoğraf paylaşmanızafırsat sunan Tango, tek dokunuşla görerek iletişim kurun, metin mesajlarıgönderip anlatın, dertleşin, dilerseniz ilgi duyduğunuz konular ile alakalı kurulmuş gruplara dahil olup, grupsohbetlerine katılın.

Tango indir ile yeni arkadaşlara hazır olun
Tango ile iletişime tam yol devam edin…

Eğlenceli etiketler ve ifadeler kullanarak kişisel mesajlar oluşturup, keyifli videolarekleyerek mesajlarınızı daha da ilginç hale dönüştürün. Diğer kullanıcıların profil kartlarını inceleyin ve benzer yönlerinizi veya ilginç özelliklerini baz alarak sohbet başlatın ve keyifli zamanlar geçirin. Birbirinden eğlenceli 15’in üzerinde oyunların arasından beğendiklerinizi oynayın ve arkadaşlarınızla tatlı bir rekabete girin. Yeni arkadaşlıklar edinmek için ideal bir uygulama olan Tango ile, arkadaşlarıyla gönlünce iletişim kuran kullanıcılar bu fırsatı iyi değerlendiriyor ve bu avantajları sayesinde uygulama popülerliğini asla kaybetmiyor.

Tango uygulamasıyla en uzağınızdaki bir anda, en yakınınızda olur.

2010 yılında kullanıcıları ile buluşmuş olan, Tango uygulamasını kullanarak;

  • Chat
  • Görüntülü Arama
  • Sesli Arama
  • Fotoğraf&Video
  • Haber
  • Grup Sohbet
  • Salla
  • Oyun
  • Mesaj
  • Güncelleme

Gibi pek çok konuda iletişime dair ne varsa yapma olanağı bulurlar. Bu konularda her türlü özelliğe sahip Tango ile, yalnızcainternet bağlantısını kullanarak sevdiklerinizle doyasıya sohbet edin, görüntülü konuşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Tango indir vazgeçilmez iletişime dahil ol…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu