Tango Blog

Tango İle Tanıştınız Mı?

Zamanın en güncel uygulaması Tango ile siz hala tanışmadınız mı?

Apple Store’da ve Google Play’de  en moda uygulama ile tanışın.

“Tango indir felsefi bir akım” diyeceğimi sanıyorsanız yanıldınız. Tango yeni pişmiş kek gibi taze mi taze bir görüntülü ve sesli sohbet uygulaması.

Android kullanıcıları ; Google Play’den iose kullanıcıları Apple Store’dan indirebilir hemen. Ücretsiz, yaş ve cinsiyet ayrımı göz etmeyen hümanist bir uygulama. Sadece internet bağlantınız varsa ne mutlu size. Uygulamayı indirip  kurulum işleminden sonra hesap oluşturun. Ve üç ayrı şekilde sohbete başlatın.

Metin mesajlaşması, sesli, görüntülü sesli sohbet imkânı sağlayan,  Tango indir  yeni ve kullanışlı bir program .

Karşılıklı sohbete ek olarak grup sohbeti olanağı da sağlamakta. Çevrenizde, yakınlarınızda Tango kullanıcılarını cihazınızın konum özelliğini kullanarak hemen bulabilirsiniz.

Benzer uygulamalara rakip olacak bir özellik bu. Hiç tanımadığınız insanlarla sohbet edebilirsiniz. Cihazınızda kayıtlı arkadaşlarınızla sohbet edebilir fotoğraf paylaşabilirsiniz hatta oyun bile oynabilirsiniz. Hiç ama hiç sıkılmanıza fırsat vermeyen süper bir uygulama tango indir.

tango indir ile tanışın

Telefonu Salla Yeni Arkadaşlar Bul

“Telefonunu salla” seçeneği ile karşınıza 24 kişiden oluşan bir liste sunan program sizi zorla sosyalleştireceğe benziyor. “Salla” seçeneğini öğrendik ama en ilginci “popüler kişiler”. En popüler Tango kullanıcılarına ulaşmanızı sağlıyor bu seçenekte.

Sadece Çevrenizle Sınırlı Kalmayın

Dünyayı hedefleyen eşsiz uygulama tango indir. Farklı kültürler de, farklı insanlar bir tık uzağınızda. Ücretsiz olan bu şahane program sayesinde dünyanın bir ucunda ki insanlarla sohbete başlayabiliyorsunuz. Dil geliştirme, kültür öğrenme belki sadece amacınız bu olabilir ne dersiniz?

Sektörde sürekli yeni uygulamalar görmekteyiz. İşte bu aralar en günceli Tango indir. Popülerliğini gün ve gün arttırıp bütün cihazlar da görmeye başlarsak şaşırmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu