Tango İndir AnaSayfa

Özlediğiniz ve sesini duymak, görmek istediğiniz arkadaşlarınız, akrabalarınız ve ailenizi Tango ile ücretsiz arayabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olması görüntülü sohbetler için yeterlidir. Ayrıca şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum, son gelen güncelleme ve özellik ile Tango ile ABD’deki bir yakınınızı yada arkadaşınızı tamamen ücretsiz arayabilirsiniz.

Diğer sosyal medya uygulamalarının içinde bulunmayan samimiyet ve güven bu uygulamada mevcuttur. Telefon numarası ile kayıt olunduğu için gereksiz insanlar yada sahte hesaplar bulunmayacaktır.
Yeni arkadaşlarınızı size yakın olanlardan bulmak ister misiniz? Tango’nun konum bilgisi almasına izin verdiğiniz takdirde size en yakın kişilerin profillerini gösterecek ve sohbet etmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca arkadaş bulma konusunu bir üst seviyeye taşıyan Fiesta uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için yukarıdaki menüden istediğiniz yazıyı seçebilirsiniz.
Yine son eklenen özelliklerden biri olan video ve fotoğraf maskeleme seçeneklerini mutlaka denemelisiniz. Fotoğraf ve videolara maskeler ekleyerek karşınızdaki kişiyi şaşırtabilir yada kimliğinizi gizleyebilirsiniz.