Tango Blog

Tango indir ile farklı dünyalar keşfedin

Tango indir; akıllı telefonlar da, bilgisayarlarda ve tabletlerde ücretiz sohbet imkânı sağlayan yeni bir uygulama.
Ücretsiz olan bu uygulama için sadece internet bağlantınızın olması yeterli. Faturanıza ek bir ücret ödemeden sadece internet bağlantınızı kontrol edin ve cihazına hemen Tango indir.

Akıllı telefonlar tablet ve bilgisayarlarla uyumlu olduğu için hemen hemen bütün cihazlara kolaylıkla indirmeniz mümkün. İster Android ister ios yazılımı kullanın fark etmiyor yani.

Cihazınıza indirdiğiniz uygulama kendi kendine yüklenecek ve sizin hesap açmanızı bekleyecek. Cihaza Tango indirip hesap açtıktan sonra; hem tanıdıklarınızla hem de hiç tanımadığınız yeni kişilerle sohbete başlayabilirsiniz.
Tango ülke sınırlarını aşıp, tüm dünyada iletişimi kolaylaştırdığı için en çok tercih edilen yeni ve özgün bir program. Yeni kültürler yeni insanlar tanımanıza böylece olanak sağlıyor. Kim bilir dil geliştirme hatta ikinci bir dil edinmenize de faydası olabilir.

İnrime başladı. Kısa sürede tamamlanacak
İnrime başladı. Kısa sürede tamamlanacak

Cihazınızın konum özelliğini hemen kullanın ve cihazınızın “salla” özelliğini keşfedin. Size en yakın Tango kullanıcıları 24 kişilik bir liste halinde karşınıza çıkacaktır. Tanımadığınız kişilerle sohbeti böyle kolaylaştıran, sizleri sosyalleştiren rakiplerine fark atan Tango’yu denemeye değer.

“Ben tanımadığım kişilerle sohbet etmem “ derseniz, profilinizi düzenleyebilirsiniz. Programda bulunan ayarlar bölümünden bunu basitçe sağlamak mümkün. Profiliniz herkese açık konumdaysa hiç tanımadığınız kişilerden, sesli arama, görüntülü sesli arama ya da metin mesajı alma ihtimaliniz yüksek.

Baktınız, etrafta arkadaşlarınız arasında pek Tango indir kullanıcısı yok, hemen arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Zaten, rehberinizde ki Tango indir kullanıcılarını hemen algılıyor program. Siz kullanmayanlara odaklanın ve bu eğlenceli programı onlara da tanıtın.

Ücretsiz, sadece internet bağlantısına ihtiyacı olan, her türlü cihazla uyumlu, kurulumu ve kullanması oldukça kolay yeni Tango’yu hemen indirip deneyin.

Android Cihazına Tango indir

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Tango her zaman bir cep telefonunda olmalı bence. Hepimiz genelde arkadaşlarımızla ara konuş yerine mesajlaşmayı tercih ederiz.özellikle de konular özel ise ve evdekiler yada etrafdakiler duymasın istiyorsak mesaj yazarız. Yok ben yazamam diyorsanız arama imkaniniz var hemde goruntulu olarak ustelikte sadece internet bağlantiniz üzerinden hiç bir ücretlendirme olmadan saatlerce konuşabilirsiniz.
    Böylesine güzel bir uygulamayı kim istemezki sizde hemen google play den tangoyu ücretsiz olarak indirin ve bu güzel fırsatı degerlendirin

  2. Telefonumla eskiden kontör derdinden dolayı aramaya çekindiğim acaba yetecek mi hatlıdan arasam acaba ay sonunda bir sürprizle karşılaşır mıyım ? Sorularına tango ile son verdim. Ücretsiz olarak uygulamayı cep telefonuma indirdim.Şimdi canım ne zaman sıkılsa İtalya daki kankamı, Fransa daki kuzenimi arayıp görerek konuşabiliyorum.Ve bu yüzden Tango artık cebimdeki en güçlü iletişim aracim.Görüntülü konuşmanın yeni adresi tango bu uygulamayı ücretsiz olarak indirme imkânı sunan google play ve tango benim için kullanmaktan asla bikmayacagim iki güzel uygulama hatta google play benim kocaman internet uygulama magazam

  3. Artık gurbete gittim diye ailemden uzak kaldım diye üzülmeme gerek kalmadı.Annemi, babamı her özlediğimde tango ile arayıp görüşebiliyorum.Kardeşlerimle hasret giderip,arkadaşlarımla sanki hala oradaymışcasına sohbet edip,şakalaşıp mutlu olabiliyorum. Bana bu imkânı sağlayan tango uzakta sevdikleri olanlar için ideal bir çözüm.

  4. Tango programı ile arkadaşlar arasında sohbet çok daha koyu ve kesintisiz.Hep bir arada sohbet ediyor gibi evde yada başka yerde de olsak asla birbirimizden uzaklasmiyoruz bu olanağını bizlere sunan tango bizim yeni trendimiz.Cep telefonlarimiz artık elimizden hiç düşmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu