Tango Blog

Tango indir, sesli ve videolu görüşmeye başla

Mobil teknolojiler artar tüketici doymaz. Akıllı cihazların da artmasıyla gün be gün yeni uygulamalarla karşılaşmaktayız. İşte bunlardan biri Tango indir.

Tango uygulaması her türlü cihaza uyumlu olup bir tıkla sahip olabileceğiniz bir uygulama. Akıllı telefonlar dışında tablet ve bilgisayarlarla da uyumlu güncel bir program.

Teknoloji ilerledikçe yeni şeyler denemek istiyor insan. Ama ücretsiz ve hızlı olanı tercih sebebi. Tango ücretsiz ve kolay ulaşılabilir bir uygulama. Sadece internet bağlantısına ihtiyacı var o kadar.

Cihazınıza uygun olan sürümü indirip kurulum işleminden sonra kendi hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra cihazınızdaki Tango indir kullanıcılarını görüntüleyebilirsiniz. Sadece cihazınızla da sınırlı kalmıyor bu akıllı program.

Tango indir, sesli ve videolu görüşmeye başla

Telefonunuzun konum özelliğini kullandığınız da çevrenizde ki Tango kullanıcılarını görüntüleyebiliyorsunuz. Kişileri görüntüledikten sonra iş kolaylaşıyor. Tango size ister sesli görüntülü, isterseniz sesli, isterseniz de metin mesajı ile sohbeti sağlıyor.

Arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşabilir diğer benzer uygulamalardaki gibi beğeni toplayabilirsiniz. Sadece sohbetin dışında oyun oynama imkanını da kullanıcılarına sunuyor uygulama. Karşılıklı sohbete ek olarak grup sohbeti de mevcut . Böylece en sevdiğiniz arkadaş grubunuzla saatlerce ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Rakipleri evet, epey çok Tango’nun ama , galiba, en farklı özelliği; tanımadığınız kişilerle de sizleri buluşturuyor olması. Ülke sınırlarını aşıp tüm dünyaya da erişiminizi kolaylaştırıyor .

Cihazınızın Android ya da ios olması fark etmiyor. Sistem sizleri epey düşünmüş ve ona göre konumlanmış.

Eğlenceli sürpriz dolu animasyonlarla sohbet ederken arkadaşlarınızı gülümsetmeniz mümkün.

Bedava, sizi yıpratmayacak bütçenizi sarsmayacak özgür bir program. Dolu dolu sohbet etmek isteyenlerin hemen denemesini tavsiye ediyorum. Bir tıkla sadece wifi bağlantınız ile indirip kolayca kurulumunu sağlayın ve bu cidden özgür programla tanışın. Bol bol animasyon kullanmayı da unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. tango çok faydalı bir iletişim aracıdır ücretiz görüntülü konuşma ohpet aracıdır çok önemli her telefon ve bilgiayar kullanıcılarına taviye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu