Tango indir Blog

Tango indir – Tüm Cihazlar İçin Güncel Son Sürüm

2013 senesinde Appy Ödülü almış olan en iyi iletişim uygulaması ünvanına sahip Tango ile, hiçbir ücret ödemeden sesli ve görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf, video ve durum güncellemeleri paylaşıp, metin mesajı göndererek sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Profil kartları arasında dolaşarak kendinize yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bu platformda, mesafelerin bir önemi kalmıyor.

Dünyanın neresinde olursa olsun Android ve ya iOS  işletim sistemli akıllı cep telefonu kullanan ve cihazında Tango uygulaması yüklü olan herkes ile iletişim kurabilirsiniz. Cep telefonu hattınızda ki dakikalarınızı harcamadan dilediğiniz anda dilediğiniz bir Tango kullanıcısını arayıp, görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Görüntülü görüşmelerinizde yüz maskerlerini kullanarak daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Tango indir Android
iPhone için Tango indir
Tango’dan Fiesta indir

Tango ile kaliteli ve kesintisiz bir bağlantı ve dakika hesabı yapmadan, paket aşımı derdi olmadan doyasıya sohbet edebilmenin tadını çıkarın

tango seçenekleri

Grup çalışmaları  gerektiren durumlarda da kurtarıcı görevi gören uygulamayla, aynı sistem üzerinden aynı anda birden fazla kişiyle Grup Sohbeti gerçekleştirin. Tango’nun avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Sadece iletişim ve sohbete dayalı olmayan Android ve iOS dünyasındaki en büyük eğlence unsuru olan mobil oyun şansı da sunan bu harika uygulamayla, Roulette for Tango ve Road Riot gibi 15’in üzerinde oyun oynayabilirsiniz.

Kablosuz bağlantı ile çalışabildiği içinde veri kaybı yaşamayacağınız bu uygulamayla, kârlı olan her zaman siz olacaksınız. Profilinizdeki özelliklerini izle aynı ortak noktalarımız bulunduğu kişilerle sohbet etmek, size daha bir keyif verecektir. Tango indir olarak size tüm detayları vermeye çalışıyoruz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra, kendinize ait bir hesap oluşturun otomatik olarak rehberinizdeki kayıtlı numaralardan Tango uygulamasını kullananlar, sistemdeki kişiler listesinde yerini alacaktır.

Tango’yu kullanmayan diğer arkadaşlarınıza da mesaj yoluyla bu uygulamayı kullanmaları konusunda teklif ve öneride bulunabilirsiniz.

  • Chat
  • Sesli arama
  • Görüntülü görüşme

Yukarıdaki kategorilerden birini seçenek ücretsiz olarak iletişim kurmanın avantajını, ekonomik yolla elde etmenin konforunu yaşayın. Android ve iOS tarafından desteklenen bu programla, yeni dostluklara merhaba deyin. 2010 yılında kullanıcılarıyla tanışan Tango’yla kesintisiz iletişiminin en doğru adresinde sevdikleriniz de buluşun. En popüler uygulamalar arasında yer alan Tango’yu sadece tanıdığınız kişilerle değil, konum olarak size çok yakın olan hiç tanımadığınız Tango kullanıcılarıyla da tanışıp arkadaş olmak için de, güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Telefonunuzu sallayın ve listeye yansıyan 24 kişiden size en yakın özellikleri sahip olanlarla, sohbet edip arkadaşlık etme fırsatını yakalayın. Yurtiçi veya yurtdışı bu uygulamayla sınırlandırma olmadan koşulsuz, şartsız bir iletişim yöntemiyle sosyalleşme adına önemli bir adım atıp yalnızlığınıza veda edin. Eğer sizde sohbet etmeyi seven ve yeni dostluklara her daim açık olan biriyseniz, Tango uygulaması ile tanışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu