Tango Oyunları

Tango Oyunu – Savaş AŞ – Modern Dünya Dövüşü

Tango oyunları içinde yer alan, ordunuzu kurup zafere gitmek için mücadele edeceğimiz MMO modern dövüş RTS oyunu Savaş AŞ ile, en iyi stratejiyi yapın ve kazanmanıza engel olabilecek her türlü engeli aşın.

2085 yılı 3.Dünya Savaşı sırasında yaşanan lider hükümetlerin var olma mücadelesinde, en güçlü orduyu kurun ve düşmanlarınızı savaşlar esnasında yenip, yok edin.

Tango İndir Olarak Savaş Aş – Modern Dünya Dövüşüni Sizler İçin İnceledik

Yok olup yakıp yıkılan topraklarda, etrafınızdaki tüm düşmanları yapacağınız planlar sayesinde tarumar edip, liderlik konusundaki hünerlerinizi ortaya koyun ve kazanan taraf siz olun.

Stratejiyi oyunları kategorisine dahil olan Tango oyunu Savaş AŞ uygulamasıyla, harika bir muharebe oyunuyla tanışıp, ordunuzu savaş alanında en uygun yöntemlerle koruyun ve ilerleyip zaferi göğüsleyen lider olmanın avantajını yakalayın.

Savaş AŞ - Modern Dünya Dövüşü Ekran Görüntüsü
Savaş AŞ – Modern Dünya Dövüşü Ekran Görüntüsü

Ordunuzu eğitip, en güçlü komutanları alıp, düşman üssünü yerle bir edip savaşta kazanmanın ne demek olduğunu uygulama kullanıcılarına, gösterme şansına dahil olun.

Pusu kurmayı bilen, savunma gücüne sahip, strateji konusunda deneyimli, yetenekleri bulunan birlikleriyle düşman kuvvetlere karşı en iyi yöntemle savaşa hazır hale dönüşmüş ordunuzla, düşman birliklere ilerleme şansı bırakmayın.

Harita üzerinden kolayca takip edebileceğiniz uygulamayla, düşmanlarınızı adalete teslim etmenin gururunu yaşayın.

Sitemizi takip edip bu harika akıl oyunlarını tetikleyen popülerliğe kendinizi kaptırıp, uygulamayı indirin ve baştan sona kadar her alanda profesyonellik ve kabiliyet arayıp, zaferi garantileyin. Bu eğlenceli Tango oyununu indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Savaş AŞ – Modern Dünya Dövüşü İndir

Tango Oyunu Savaş AŞ – Modern Dünya Dövüşü Tanıtım Videosu ve Ekran Resimleri

Meraklıları için modern dünya dövüşü tanıtımımıza devam ediyoruz. Aşağıdaki videodan oyun hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha da altlarda oyun resimlerini paylaşıyorum. Şimdiden iyi eğlenceler.

Oyunu oynarken yeni arkadaşlarınızla oynamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse aşağıdaki bağlantıları kullanarak Tango ve Tango’dan Fiesta uygulamalarını indirip, ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android İçin Tango İndir

Tango’dan Fiesta İndir

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sizde benim gibi savaş oyunu tutkunu iseniz hiç düşünmeden bu eğlenceli oyunu oynayın ve savaş baslasin

  2. Strateji ve dövüş bir arada.sizde plan yapıp uygulayarak savaşı kazanacaginiza inanıyorsanız bu oyunu hiç düşünmeden indirin ve hemen oynamaya başlayın. Sıradan ve basit oyunlardan sıkıldıysanız sizi daha fazla içine dahil edecek bir seçenek arayışı icindeyseniz yapmanız gereken bu oyunu oynamak.zafer sizin olsun diye düşünmeden hamle yapmayın sakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu