Tango Oyunları

Tango Oyunu Warrior Dash İndir

Sıradışı bir Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunu olan Warrior Dash uygulaması ile, üzerinize gelen alev toplarından kaçarken sizi kimsenin geçmemesi ve yolunuza çıkan sandıkları kaçırmamanız gerekiyor. Tango indirip oyunlarını oynayabilirsiniz.

Elinizdeki baltanızla önünüze geçmeye çalışan rakiplerinizi ortadan ikiye bölün ve şampiyonun kim olduğunu onlara gösterin.

Mayhum, Dinoprod, Yellow kim olursa olsun en iyi siz olmalısınız. Koruma halkası veya hız arttırıcı güçleri kazanıp, yüksek puanlar toplayıp, kurulmadan ilerleyin ve yolun bölündüğü yerlerde zıplamayı unutmayıp, birincilikten asla vazgeçmeyin.

Gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir yarış oyunu olma özelliğine sahip Warrior Dash uygulaması, favori savaşçınız ile engelleri aşıp, final çizgisine varan ilk yarışmacı olmayı başarın. Küresel saldırı yeteneğine en güvendiğiniz kahramanınızı alıp, bu zorlu mücadeleye başlamaya ne dersiniz? Silahları donanıp bu yarışta en iyinin kim olduğunu şimdi tüm rakiplerinize gösterme zamanı.

Çift atlama özelliği ile daha yükseğe zıplayacağınız bu harika yarış oyunu kategorisine dahil olan uygulamada, çabuk olan kazanıyor. Çevrim içi rakiplerinize meydan okumanıza fırsat sunan bu şahane uygulamayla, heyecan hep dorukta olacak. Mükemmel ses ve görüntü efektine sahip olan Tango uygulaması tarafından sunulan yarış platformunda, reflekslerini en iyi kullanan taraf avantaj elde ediyor. Bu konuda kendine güvenen tüm kullanıcıları, bu uygulamayı indirmeye davet ediyoruz. En iyi olduğunuza koşan ve hedefe adım adım yaklaşırken önüne çıkan fırsatları ve engelleri iyi değerlendiren siz olun ve zirve sizin olsun.

Warrior Dash Ekran Görüntüleri

warrior-dash-ekran-görüntüsü tango-oyunu-warrior-dash-ekran-resmi

Warrior Dash İndirme ve Yükleme Videosu

Warrior Dash Tango oyununu nasıl indirip yükleyeceğinizi ve ilk bölümden birkaç görüntüyü bu videoda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4FWbjzW2NRo&feature=youtu.be

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu