Tango indir Blog

Tango Uygulaması İle Oyun İndirme ve Oynama

Tango indir sitesi ile tanıştığınıza çok memnun olacaksınız çünkü tango uygulaması ile sadece arkadaş bulma, sesli videolu görüşme, mesajlaşma dışında oyun da oynayabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda yukarıdaki simgelerden oyun kolu simgesine tıklayıp en güncel ve popüler oyunları görebilirsiniz.

tango ile oyun indirme

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi tango uygulaması içinde birçok oyun mevcuttur. Bazılarından örnek verelim;

War Inc

Modern MMO dövüş RTS ve savaş oyunu. 2085 yılı sonrasında yok olma durumuyla karşı karşıya kalan hükümetlerin ortaya koydukları stratejiyi yönetebilirsiniz. Oyun 3. Dünya savaşı sonrasında geçmektedir.

Android İçin War Inc İndir

iPhone İçin War Inc İndir

Beyin egzersizi ve zorlu sınav yarışları yapabilirsiniz. Bu eğlenceli oyun ile arkadaşlarınızla yarışabilir ve bilgilerinizi test edebilirsiniz.

Quiz Battle for TANGO

Beyin egzersizi yapın ve zorlu Sınav Savaşı, bir eğlence ile arkadaşlarınıza karşı bilginizi test ve free-to-play trivia strateji sorusu oyunu!

Android İçin Quiz Battle İndir

iPhone İçin Quiz Battle İndir

Yukarıda gördükleriniz ve bunlara benzer birçok uygulamayı tango içinde bulabilirsiniz. Oyunlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

tango ile ücretsiz mesajlaşma

Yukarıdaki oyunları indirmek ve oynamak için tan uygulamasını indirmelisiniz. Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun farketmeksizin yükleyebilirsiniz. Görüntülü konuşma özelliği olmayan telefonlarınızda görüntülü görüşmelerinizi ücretsiz olarak yapabilirsniz.

Android için tango indir

iphone için tango indir

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Tango ile oyun oynanıyor dediğimde birçok arkadaşım bana inanmadı savaş ve dövüş oyunlarını çok seven biri olarak tango uygulaması tam benlik.Bir uygulama ki hem mesajlas hem goruntulu konus hemde oyun oyna. Şaka gibi ama gerçeğin ta kendisi.Telefonuma tango indirdiğim gün bu kadar geniş kapsamlı bir oyun indirdigimi bilmiyordum ama zamanla her özelliğinden faydalanmaya başladım en popüler en trend uygulama bana göre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu