Tango indir Blog

Fiesta by Tango İndir – Arkadaş Bulma Uygulaması

Yaşadığınız yere ne kadar uzak olursa olsun sıra dışı ve dikkat çekici kişileri kolayca bulup, takip etmenizi sağlayan Fiesta by Tango ile, sohbet etmeye doyamayacaksınız. Takip edin, takipçi ekleyin, paylaşın ve yeni dostluklar edinip, insan hayatındaki en vazgeçilmez olan iletişimi en kaliteli şekilde elde etmenin keyfini sürün. Çevrenizdeki insanların dışında bir şeyler paylaşmak istediğiniz, belki günün birinde hiç görmediğiniz bir yere onu görmek için gideceğiniz yeni arkadaşlarınız olsun istiyorsanız, hayatınıza renk gelsin, ilgi çekici dostlarınızla alışılmışın dışında bir iletişim için Fiesta indir ile tanışın yeter. Tango indir sitesi olarak bundan sonraki yazılarımızda Fiesta uygulaması ile de bilgiler vereceğiz.

Herkese açık olan Tango sohbet odalarından rastgele sohbete katılabilir, enteresan konularla bilgilerinize yeni veriler kazandırabilirsiniz. Dilerseniz yakın çevrenizden dilerseniz de, dünyanın bir ucundan yeni arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Eğlenceli oyunlar oynayıp, sadece arkadaş edinmeyip, yeni rakiplerle de tanışma şansına sahip olabilirsiniz. Fiesta by Tango uygulamasındaki en popüler kişileri keşfedip, onlarla irtibata geçebilirsiniz.

Tango'dan Fiesta Android Uygulama indir
Tango’dan Fiesta Android Uygulama indir

Hem videolu hem de mesajlı sohbet etme imkanına sahip uygulamayla, ister özel sohbetlere isterseniz de odalardaki herkese açık sohbetlere katılabilirsiniz. Anlık mesajlarla dostlarınızla dilediğiniz de iletişim kurmanın keyfini Fiesta ile yaşayın. Yeni dostlukların en yeni adresi ile, muhabbetinize doyum olmayacak ve sohbet hiç son bulsun istemeyeceksiniz. Sitemizden uygulamayı indirin ve en uzağından en yakınına kadar tüm Tangodan Fiesta’yı kullanan kişilerle sınırsız ve zamansız sohbet etmenin ayrıcalığını doyasıya yaşayın. Fiesta varsa yalnızlık tarih olur.

Fiesta by Tango İndir
Tango by Fiesta uygulaması ile birlikte arkadaş listenizdeki kişilerle sesli ve görüntülü konuşmalarınızı ücretsiz yapmak için android için tango indir uygulamasını kullanabilirsiniz.

Fiesta by Tango Uygulamasına Son Güncelleme İle Gelen Değişiklikler

Önceden adı Tango’dan Fiesta olan uygulamanın önce adını değiştirmişler. Şimdiki adı Fiesta by Tango. Fiesta by Tango sadece isim değiştirmemiş, içerik olarak da çok fazla değişikliğe ve popülerliğinin düşmesine engel olacak yeniliklere gitmiş. Örneğin artık herkese direk mesaj yazamıyorsunuz. Mesaj yazabilmek için karşı cins ile eşleşmeniz yada kredi satın almanız gerekli. Birçok arkadaşlık uygulaması özelliğini içinde barındırmaya başlamış. Hoşuma gitmeyen her hareket için kredi ve para istemesi. Ama şöyle de bir durum var mesajlaşma ve diğer şeyler ücretsiz olduğunda tadı kaçıyor. Bu nedenle bence iyi yapmışlar.

Yakınınızdaki kişiler daha bi modern ve baloncuk şeklinde görünüyor. Bu gördüğüm değişiklikleri ayrıca video çekerek gösterdim videoyu eklediğimde aşağıda sizlere de vereceğim.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Arkadaş edinmeyi seven yalnızlıktan nefret edenler için mükemmel bir seçenek olan fiesta ile yeni dostluklara yelken açın

  2. Arkadaş edinmek ve sohbet edebilmek için ideal bir fırsat sunan bu uygulama ile sohbet odalarından çıkmak istemeyeceksiniz

  3. Enteresan kişilerle tanışmak ve arkadaşlıklar kurmak için fiesta size yeterli gelecektir.

  4. Yeni arkadaş arayan veya sohbet etmeyi çok seven kim varsa hiç düşünmeden Tangodan fiesta uygulamasını cihazına yuklesin ve başlasın muhabbet.hayatınıza katacaginiz her insan size birşeyler öğretir sizde benim gibi düşünüyorsanız fiesta tam size göre

  5. Sohbet odalarında muhabbet çok keyifli. Kafa dengi birilerine denk gelirseniz saatin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu