Tango Blog

Tango’ya Yüz Maskeleri Eklendi Hemen Deneyelim

Her geçen gün yeni özellikleri bünyesine katarak kullanıcılarını sıkmayan uygulama Tango son zamanlarda farklı güncellemeleri ile yine vazgeçilmezler arasında olmayı başardı. Bu yazımda son gelen özelliklerden olan yüz maskesi ekleme özelliğinden bahsedeceğim.

Tango ile resim ve videolarınıza yüz maskeleri ekleyebilirsiniz. Yüz maskeleri eklemek oldukça basit. Ana ekranda iken sağ alt köşedeki fotoğraf simgesine dokunarak kamerayı ve maskeleri açabilirsiniz. Bu bölüme geldiğinizde ekranın yarısında çeşitli maskeleri görebilirsiniz. Bu maskelere dokunarak yüzünüze uygulayabilir ve bu şekilde fotoğraf yada video çekebilirsiniz.

Öncelikle şu notu düşmek isterim. Deklanşör butonuna tek dokunuş yaptığınızda resim çekersiniz. Video çekmek için deklanşöre uzun süre basılı tutmanız gerekmektedir.

Eğer uygulamada maskeler bölümüne geldiyseniz ve bir resim çektiyseniz göreceksiniz sizde daha fazla maske açmak ve premium özelliklerden yararlanmak için her gün ziyaret etmeniz yeterli. Premium maskeler için çektiğiniz resimleri Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz.

tango indir maske özelliği
Tango maske özelliği ile çektiklerinizi sosyal medya hesabınızda paylaşabilir yada kaydedebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz gibi maskeler koyabilirsiniz. Ben de iyiki yüzüme maske koydum yoksa siteden çıkar kaçar giderdiniz. Aşağıya bir örnek resim daha bırakıyım da Tango maskelerinin güzelliğini görün. Ben çok sevdim bu maske olayını.

tango yüz maskeleme
Bu maskeler ile çok güzel şeyler yapılabilir.

 

Eskiden Tango indir arkadaş bulma ve sohbete odaklıydı. Fakat son değişikliklerden sonra arkadaş bulma ve sohbet odalarını fiesta uygulamasına devretti. Şimdi daha fazla Tango ile telefon rehberinizdeki arkadaşlarınızı sesli ve görüntülü olarak arayabilir, mesajlar yazabilirsiniz. Ya da tango oyunlarından istediğinizi hemen indirip oynayabilirsiniz.

Yani gördüğünüz gibi Tango son güncellemeler ile daha sade ve kullanışlı olmayı hedeflemiş. Arkadaşlıklar için Fiesta uygulamasını geliştirmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu