Tango Blog

Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Konuşma Uygulaması Tango İndir

Mesaj, ses ve görüntü hepsi Tango ile bir arada, tek uygulamada kullanıcıların hizmetinde. Yüksek kaliteli görüntü ile sevdiklerinizle iletişim olanağı yaratan chat programıyla, haberleşmek artık çok daha keyifli ve çok daha hızlı.

Sitemizden uygulamayı indirdiğinizde kişiler listesi cihazınızın rehber bölümünde kayıtlı olup, uygulamayı kullanan numaralardan otomatik olarak oluşuyor. Sizin kayıt yapmanız için zaman ayırmanıza gerek kalmadan, pratik bir çözüm yolu sunuyor. En kolayını ücretsiz bir şekilde sunan 2013 Appy ödülü almış olan en iyi iletişim uygulamasıyla, en uzaktan en yakına, en sevdiğinizden hiç tanımadıklarınıza kadar geniş bir iletişim yelpazesi bulunuyor. Sınırsız iletişimin doğru adresinde grup görüşmeleri yaparak ta,zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Tekli görüşmeler yaparak aynı mevzuları tekrar konuşmak yerine, tek seferde ulaşılması gerekenlere ulaşın ve kalan zamanınızda daha eğlenceli şeyler yapın.

Tango alternatifi Viber indir

Arama butonuna basın dünyanın öbür ucuna ulaşıp, sevdiğiniz değer verdiğiniz arkadaş ya da akrabalarınızla haberleşin veya “Salla” özelliğini kullanıp, en yakınınızda olup hiç tanımadıklarınızla tanışıp yeni arkadaşlıklar kurun.

İletişim türünü siz belirleyin, sevdiklerinizle irtibat halinde olmanın en ekonomik şeklinden hemen yararlanın.

Tango uygulamasına alternatif olarak viber indirebilirsiniz.
Tango uygulamasına alternatif olarak viber indirebilirsiniz.

2009’da planlanıp 2010 yılında uygulamaya sunulan Tango ile, kesintisiz sohbet sınırlarını zorlayın. Sıkıcı zamanlara, faturayı düşünüp vazgeçilen aramalara son veren, iletişimi mesajlaşmanın çok ötesinde ülke sınırlaması ve kota gerektirmeden sesli ve görüntülü olarak kullanıcıların hizmetine sunan bu uygulamayla, hemen tanışın ve dostlarınızla aranızdaki tüm engelleri kaldırın.

Tango Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz?

Hattınızdaki konuşma süresi ve mesaj hakkını size bırakan Tango indir ile, görüntü kalitesi garantisi altında doyasıya sohbet etmenin konforunu yaşayın. 7/24 iletişim özgürlüğü sunan, sizi yormadan en kısa yoldan sevdiklerinize kavuşturan, hayatınıza renk katan, yeni dostlar kazandıran iletişim uygulaması şimdi sizi bekliyor.

Sitemize girin Tango’nun avantajlarını okuyun ve fazla düşünmeden indirip,

  • Chat
  • Sesli arama
  • Görüntülü arama

Seçeneklerinden en uygun olanını onaylanıp, sevdiklerinize kesintisiz bağlantı ile ulaşıp, sohbetin tadını çıkarın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Görüntülü görüşme özelliğini kullanarak sadece kulaginizla değil gozunuzlede hasret giderip iletişim kurabilirsiniz.

  2. Tango ile arkadaşlarima ulaşamiyorum. Tango şuan çalişmiyor sanirim bir sorun var. Yardım ederseniz sevinirim. Hüseyin ALKAN teşekür…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu