Tango Blog

Xiaomi Telefon Serisi İçin Tango İndir

Son güncel sürümü ile Xiaomi telefonlarda sorunsuz kullanılabilen Tango uygulamasını şimdi indirin.

Sadece google play üzerinden 100 milyonu aşan indirilme sayısı ile tango indir hala en popüler arkadaşlık uygulamalarından olmaya devam ediyor. A.B.D ülkesinin 2 katı nüfusuna ulaşmış olan Tango Mesajlaşma Uygulaması yeni arkadaşlıklar kurmanız ve karşı cins ile sohbet etmenize aracılık yapacaktır.

Xiaomi Tango indir olarak size bu uygulamanın kullanımı, püf noktalarını anlatacağız. Tüm akıllı telefonlara uygun sürümleriyle tam teşekkür karşımız çıkan Tango Uygulaması’nı bu yazımızda Android kullanıcıları için paylaşacağız. Sizde Android Telefon kullanıyorsanız, Xiaomi telefonunuza bu sayfadan Tango indirebilirsiniz.

Her ay yeni bir güncelleme yaparak güvenlik açıklarını kapatan Tango bu sene de yani 2020 yılı sonunda da güncellemesini yaptı. Dünya çapında düzenlenen etkinliklerle kendini kanıtlamış ve kullanım açısından oldukça basit bir olanak sağlayarak göze çarpıyor. İsterseniz şimdi Tango’nun bize sağladığı özellikleri Tango indir kalitesiyle öğrenelim.

Tangonun canlı yayınları çok ateşli sahnelere sahip olmaya başladı. Yanlız burada şunu belirtelim lütfen yorumlara dikkat edin. Hesaplarınız kapatılınca açılması neredeyse imkansız.

tangoda canlı yayınlar çok fena tango canli yayin

Tango indir Uygulaması Küçük Detaylar

 • Turuncu’nun ateşiyle süslenmiş renk tercihi
 • Basit Kullanım Arayüzü ve hızlı erişim
 • 10 saniyenin altında kolay üyelik imkanı
 • Telefon rehberinizdekileri otomatik olarak entegre eder.
 • Tüm yazılımlar için oluşturulmuş program dili
 • 4.5 G desteği ile mükemmel erişim olanağı
 • Bu sayede HD kalite de Görüntülü Konuşma ve Sesli Görüşme
 • Fotoğraf Paylaşımı ve Durum paylaşımı yapabilirsiniz
 • Galeriler oluşturarak bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Yeni insanlarla tanışabileceğiniz Keşfet bölümü
 • Hazır kurulum oyunlar ve bunları kullanma

Xiaomi Tango App İndir

Özelliklere göz attıktan sonra fikirlerinizdeki pozitif yaklaşımları sezebiliyorum. Bu uygulama sayesinde çekingenliğinizi atacak ve kendi benliğinizi bulacaksınız. Biraz abartılı gibi gelebilir fakat durum gerçektende öyle. Çılgınca bir kullanım oranıyla gelen insanların sadece arkadaşlık kurmak olduğu için amaçları herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Şimdi size uygulamaya sahip olmanız için izlemeniz gereken adımlardan söz edecek olursak, aşağıdaki butona tıklayarak Google Play aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Xiaomi telefonlarda tango indir kendi veritabanında bu sürümü bulundurmayı güvenlik açısından doğru bulmadığı için bu şekilde sizlere sunuyor. Unutmayın Tango’nun bu sürümü sadece Android kullanıcıları içindir ve Xiaomi telefonlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Ben puanlarımı nakitte nasıl çevireceğim puanları mıyım nakite nasıl çevireceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu