Tango Oyunları

Zillionaire for TANGO indir – Kendi İmparatorluğunuzu Kurun

Masa oyunları kategorisine dahil olan Zillionaire For Tango Android oyun uygulaması ile, kendinize ait kocaman bir dünya kurmak için zarları aynı ve şansınıza güvenin. En fazla parayı toplayıp, şehirleri satın alıp, kendi imparatorluğunuzu kendiniz kurun ve fazla paranın avantajını yakalayın.

Çılgın hayallerinizin peşinden gidip çok oyunculu bu oyunda zengin olmak için, hiç durmadan ilerleyin ve kazanın. Gayrimenkul kralı olmak için satın alma gücüne sahip olmanız gerekiyor. Bunun içinde şansa ve zarlara ihtiyacınız var. Stratejik masa oyunu ile, kendi topraklarınızı satın alıp, milyoner olma şansını yakalayıp, yapacağınız yatırımlarla paranıza para katın.

Oteller, gökdelenler inşa edin, rakiplerinize fırsat tanımadan arazinizi genişletin ve kontrol hep sizde olsun. Satın almak, devralmak için paraya ihtiyacınız var, para kazanmak içinde akıllı yatırımlar yapmaya. Servetinize güvenip, şansınız da açık olursa, rakiplerinizin işi biraz zor gibi.

T Games ve Tango tarafından geliştirilen Zillionaire For Tango uygulaması, sizi alışılmışın dışında bir oyun oynamaya davet ediyor. Android oyun bağımlılarının severek oynayacağı bu şahane oyunda, zaman geçirmek çok eğlenceli. İster süpürgeli sevimli bir cadı olun, ister bir yarışçı ya da smokinli bir gösteri yıldızı, önemli olan en doğru şekilde gelen zardaki sayılar kadar ilerleyip kazanan taraf olmak.

Zillionaire for TANGO Android Oyunu Uygulaması İndirin
Zillionaire for TANGO Android Oyunu Uygulaması İndirin

Sitemizi ziyaret ederek uygulama hakkında bilgi alıp, indirin ve nasıl zengin olunur? Sorusuna en iyi yanıtı aramak için bu maceraya başlayın. Oyunun sonunda iflas eden olmayın ve şansınıza hep güvenin. En akıllı mülk yatırımını yapın ve milyoner olmak için, daha fazla beklemeyin. Online veya whatsapptan online ya da sanal bir zenginlikte olsa, bu lüksü seveceksiniz. Tango oyunları Tango uygulaması ile arada sırada canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz oyunlardır. Tango ile şimdi sesli ve görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlık, yeni arkadaşlar bulmak ve yakınınızdaki kişilerle tanışmak için Fiesta by Tango uygulamasını kullanabilirsiniz.

Zillionaire for TANGO indir

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu