Tango Oyunları

TANGO için Jewel Raiders – Android Tango Oyunu

Farklı şekillerde dizayn edilmiş platformda kıymetli mücevherlerin eşleştirilmeyi beklediği Tango için Jewel Raiders uygulaması, bulmaca kategorisine dahil olan bir Android oyun türüdür. Hazineleri toplayın, meydan okuyun ve güç vericilerle puanlarınızı katlayarak ilerleyin. 140 seviyeden oluşan, filmlerden esinlenerek hazırlanmış, mumyalar, tapınaklar ve altınlarla dolu bir hazine dünyasında, 3 eşleştirmeli yapboz seven kullanıcıları hedef almış bir oyunudur.

Yolunuzu açmak için gizmolarınızı serbest bırakın ve harita kilidini açıp, bir sonraki seviyeye zorlanmadan geçin.

Hazinenin kadim muhafızlarını yenin, patlayıcı öğeleri sebest bırak, dinamikleri patlatıp yolunuzu temizleyip, hazinelere giden girişi açın ve puanları toplayın. Harika bir beyin eğitim oyunuyla, mükemmel grafiklerle ve kaliteli efektlerle tanışıp, hazine avında emin adımlarla ilerlerken, görsel olarakta keyif almanın avantajını yakalayın.

Önerilen Yazı: Android için Tango indir

Jewel Raiders ile, kayıp hazineleri bulmak için kütüphaneden çıkın ve cesaretinizle bu maceraya sizde hemen katılın. Mezarları arayın, engellere takılı kalmadan ilerleyip, labirentler arasında keşfe çıkın ve kırbacınızla mu ya birliklerini öldürüp, yok edin.

Android akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz Tango oyunu

3 yıldızlık puanlar kazanın, arkadaşınızdan yardım isteyin ve harita yenileme işlemini başarıyla gerçekleştirin. Rekabetin eğlenceye dönüştüğü bu uygulamaya, ulaşabilmek için sitemizden yardım alabilirsiniz. Yüklerin ve gizli hazineleri keşfetmekte daha da fazla geç kalmayın. Gizemli hazine avında, en az 3 tane aynı olan mücevherleri yan yana veya alt alta getirin ve kazanın. 37 MB büyüklüğünde olan bu oyun 500 bin kişi tarafından indirilmiş durumda. Şimdi eşleştirme zamanı.

Oyun oynamaktan sıkılıp gerçek kişilerle arkadaşlık kurmak isterseniz Fiesta by Tango arkadaşlık uygulamasını indirebilirsiniz.

TANGO için Jewel Raiders İndir

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Slm 170. Bölümü geçtim fakat bir sonraki bölüme geçmiyor neden acil cevap bekliyorum

  2. Sıradan sıkıcı android oyunlarının aksine hem devamlılığı olan hem de renkli ekraniyla keyif veren bir oyun. Mücevherleri eslestirin ve hazine avında kazanan siz olun tabi beni gecebilirseniz

  3. Eslestirme oyunlarına güzel bir örnek olan bu oyunla vakit nasıl geçiyor ben anlamıyorum.hep silicem diyom ama yapamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu